Zajęcia edukacyjne

 

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu edukacji na etapie przedszkolnym, stworzyliśmy autorski program nauczania, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz publikacjach największych autorytetów w dziedzinie. Umiejętnie łączymy naukę z zabawą, tak by dzieci nie czuły się znudzone, ale wydobyły z siebie pokłady kreatywności i samodzielnego myślenia. Dokładnie obserwujemy naszych podopiecznych aktywizując w kierunku zauważonych u nich indywidualnych umiejętności. Stawiamy na całościowy, harmonijny rozwój, który na tym etapie życia jest szczególnie ważny.


Zajęcia z języka angielskiego – Playschool


Gimnastyka ogólnorozwojowa – Kuba Bojarowski


Szachy – Szachuś

Joga- Ania Ostrowska

zajęcia plastyczne z elementami arteterapii – Alicja Borsiak


Zajęcia rytmiczna – Krzysztof Pocałujko


Tańce – Katarzyna Rozumek