O Nas

Przedszkole w Bartągu mieści się na piętrze domu jednorodzinnego, nad żłobkiem i położone jest za Osiedlem Tęczowy Lasem. Placówka dysponuje dwoma placami zabaw dla naszych podopiecznych – jednym dla dzieci żłobkowych, jednym dal przedszkolaków. Pozostałe grupy wiekowe mieszczą się w placówce przy ulicy Irysowej, położonej nieopodal. Rekrutując do naszej placówki, dokładamy wszelkich starań, aby dziecko znalazło się w odpowiedniej grupie, która pozytywnie wpłynie na jego adaptację oraz rozwój.

Przedszkole jest czynne w godzinach 6.30-17.00. Mieścimy się na granicy Bartąga i Olsztyna – nieopodal obwodnicy Olsztyna, Osiedla Tęczowy Las, wyjazdu w kierunku Kortowa, czy w przeciwnym kierunku na Jaroty.

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka, w którym będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania i nawiązać nowe relacje społeczne? Zadzwoń do nas lub prześlij kartę zgłoszenia na adres mailowy – odpowiemy na wszelkie pytania.